Zvuk, stage, lights a projekce

Zajistíme pro Vás kompletní realizaci Vašeho propagačního eventu, koncertu či jiného typu akce za použití těch nejkvalitnějších, aktuálně dostupných, technických řešení, která standardně nabízíme.

Technika

Audio systém
Používáme jeden z nejuznávanějších světových zvukových systémů, audio systém Adamson. Tento line array systém používají přední rental společnosti a koncertují na něm hvězdy showbusinessu. Je vhodný jak pro live aplikace, tak pro elektronickou hudbu, externí i interní použití, s možností riggingu-zavěšení i stavění od spodu - stackování. Jde o PA systém 2 – 12 kW, klasický 4 pásmový systém složený z profi reproboxů a kvalitního processingu.

Mixážní pulty : Yamaha LS 9
profi mix s vestavěnými efekty, compressorem, limiterem, gatem, efektorem, až 64 kanálů, 16xaux

Yamaha 01V
profi mix s vestavěnými efekty, compressorem, limiterem, gatem, efektorem, až 24 kanálů, 4xaux

DJ Pulty: Ecler EVO 5, Ecler Nuo 3, Piooneer DJM 800,600

Mikrofony: kompletní sortiment Shure, Sennheiser, AKG,

Di box: Mono, stereo, aktiv, pasiv

Světla
Efektní scéna, to není jen spousta světel o gigantických výkonech. Jde především o vlastní design scény a aplikaci moderních trendů a nezbytných pravidel. Pro "svícení" používáme top produkty světových značek:

Martin Mac 250+, Martin Mac 250 Krypton
klasický spot (nebo též hlava) o výkonu 250W

Martin MAC 500,Martin
spot o výkonu 575 W

Martin MAC 2000
spot o výkonu 1200W

Martin ATOMIC 3000 DMX
stroboskop s možností blindu o výkonu 3000W

Studio due CITY COLOR 2500
wash i pro exteriérové použití - IP 65 výkonu 2500W

Robe 575 XT

Robe 1200

JB Lighting Varyscan 575

Robe led blinder 192

Martin CX-4

PAR/ PAR 64 long /1000W

Strobo MAD / 1500W

Laserové technologie:
Profesionální systémy řízené ILDA protokolem s plně grafickým zobrazováním. vhodné pro indoor i outdoor aplikace.
Kompletní sortiment výrobků společnosti KVANT.
LED Technologie
V led svícení je budoucnost. Nabízíme Vám nejen populární led video stěny, ale také širokou paletu led aplikací pro eventové svícení - tedy led full rgb světla. Tato technologie má mnoho výhod, mezi něž patří, mimo jiné, vysoká svítivost, velmi dobrá viditelnost v denním světle a nízká spotřeba el. energie. Zde je základní přehled používaných aplikací:

LED WASH ROBE Led Blinder 192 XT
Velmi výkonný WASH ovládaný DMX protokolem, nízká spotřeba el. energie, maximální svítivost, nízké vazařované teplo do okolí, indoor i outdoor použití

LED RGB moving head
V současné době nejvýkonnější DMX led hlavice na trhu. 90x 5W OSRAM led


LED SCREENS - Led video stěny

Kvant P16
Profesionální led stěna o rozměru kabinetu 1024x768mm s roztečí bodu 16mm. Ideální pro veškeré outdoorové aplikace s ideálním bodem pozorování 10 - 100 metrů. Variabilní modulace. Ihned k dodání 16 panelů.

Kvant P10
Profesionální ledstěna o rozměru kabinetu 1000x1000mm s roztečí bodu 10mm. Ideální pro veškeré outdoorové aplikace s ideálním bodem pozorování 7 - 70 metrů. Variabilní modulace.

Kvant P 6

Profesionální ledstěna o rozměru kabinetu 1000x1000mm s roztečí bodu 6mm. Ideální pro veškeré indoorové a kryté outdoorové aplikace s ideálním bodem pozorování 3 - 50 metrů. Variabilní modulace. Luxusní obraz.

Ground support - zastřešení a podiové konstrukce
Trisystem
lehká variabilní konstrukce - střecha až do rozměru 8x6m vhodná hlavně pro interiérová použití.

Support-groundsupport
střechy o rozměrech 8 x 6, 10 x 8, 12 x 10, 14 x 10, 16 x 12 metrů, (další různé variace), vhodné pro jakékoliv profesionální využití.

Lift-konstrukce
trisystém rozteče: 2 m,3 m, 4 m, 6 m, 8 m zdvih až 6 m - klasická "dvouzákladnová rampa" pro zavěšení světel, zvuku, reklamy, variabilní využití

Pronájem mobilních oplocení

Jednoduchost použití, variabilita a také vzhled těchto plotových prvků je předurčují pro široké využití nejen při oplocování staveb, silnic, sportovních areálů, ale i pro využití jako dočasné zábrany při kulturních a sportovních akcích většího i menšího rozsahu.

Nášlapné zábrany

Profesionální nášlapné bariéry pro vytvoření koridoru před pódiem, nebo pro uzavření jakéhokoli prostoru před přístupem veřejnosti.

Galerie

Technika