Creative solutions

Kreativní řešení, tedy kvalitní myšlenka, je základním stavebním kamenem kvalitního projektu ať už se jedná o jednoduchý firemní vizuál nebo složitou virální kampaň. U každého projektu stavíme myšlenku vždy na první místo a právem můžeme být hrdí na to, že kvalitní kreativní řešení umíme vytvořit a nabídnout.

Prohlédněte si, co z "našeho pera" vzešlo. Určitě zde najdete několik projektů, se kterými jste se již setkali, a nyní již víte, kdo je vytvářel. No Limit team!

Nejzajímavější projekty

Demonstrační video pro projekt Torasys společnosti Top4Tech.

Invitation video pro Free Radio 107 FM.

Zpracování efektových částí prezentačního videa serveru Videoflot.cz

Trailer k unikátní 3D knížce Broučci.

Trh s kreativitou

Kreativní řešení webu a prezentace v rámci nových médií.
No Limit agency realizuje v rámci svých aktivit výrobu webů, webovských aplikací a aplikací pro sociální sítě, a to ať už jako součást rozsáhlejších projektů, nebo jako samostatné projekty. Jsme kreativní a sledujeme, a tím pádem i spoluvytváříme, trendy moderního webu. I v rámci nových medií tedy nabízíme řešení, která vás nadchnou, například takzvanou gamifikaci, tedy aplikace, díky kterým budou Vaši zákazníci sledovat Váš web každou minutu dne a budou se k němu vždy rádi vracet.
Kreativní řešení v oblasti virálního marketingu a guerilly
Obor virální reklamy vyžaduje vždy především nápad. Virální reklama je ale naprosto specifický obor, v kterém jedna chyba v řetězci procesů a jejich zásad znamená obvykle ztrátu celé kampaně. Na kreativní řešení jsme skutečnými experty o čemž svědčí, mimo jiné, i fakt, že to byl právě náš tým, který se podílel na tvorbě nejsledovanějšího virálního videa roku 2012 (do 08/12).
Kreativní řešení standartních reklamních postupů a marketingu
Jsme kreativní a hraví a respektujeme cílení a potřeby z něj vycházející. Při tvorbě standartních audio a video advert kampaní ale klademe důraz na detail, funkčnost a efektivitu celku a především výsledek daných kampaní. Nabízíme wide range portfolio v oblasti marketingových řešení - masmédia, billboardy, bigboardy, citylighty, flayering a další.

Video