Full service

No Limit agency nabízí kompletní reklamní servis ve vlastní režii. Na rozdíl od velké části reklamních agentur u nás realizujeme až 70% produkce jak reklamního, tak i ostatního servisu v rámci vlastních zdrojů a realizačních kapacit! I díky takto kontrolovanému procesu vždy ručíme za kvalitu.

V procesu výroby reklamy nabízíme fullservisový rozsah počínaje návrhem, přes výrobu až po případné zpětné case studies.

Výroba a realizace

  • Celopotahové řešení polepu vozidel, takzvaný wraping, provádíme jak na firemních vozidlech pro reklamní účely, tak i pro soukromé osoby coby vizuální tunning.

  • Světelné panely, boxy, oboustranné výstrčky, límce a světelná písmena z plastových nebo hliníkových profilů, přičemž grafika je ze samolepicích translucentních fólií se zaručenou životností 7 a více let. Dodáváme také rozsvětlené hliníkové citylight boxy na zastávky MHD. Přesné kalkulace a předběžné grafické návrhy pro Vás vytvoříme zdarma.

  • Velkoplošná, ideálně lokální, reklama je hit. Díky výhodám bannerového provedení (manipulace, udržovatelnost, náklady na pořízení) je možné je instalovat na pozornostně prioritní místa jako jsou velké fasády, lešení, zídky, ploty atd. Reklamní plachty vyrábíme z vysoce kvalitních exteriérových materiálů solventním tiskem na PVC baneroviny a síťoviny. Všechny plachty jsou vybaveny lisovanými kovovými oky po celém obvodě. Zavěšení provádíme na gumové úvazky a výplety do připravených kotevních míst a nerezových lanek z montážní plošiny naším sehraným montážním týmem.

  • Nabízíme různá řešení mobilních prezentačních systémů od zástav, přes promo stánky až po výstavní expozice.

Design není jen vizuál.

Design kampaně nespočívá jen ve tvorbě vizuálu, ale především a hlavně v myšlence kampaně.
Jsme úspěšní proto, že víme, co děláme. Pro každou kampaň vytváříme brainstormingový základ, kde určujeme základní myšlenku kampaně. Jdeme do hloubky, vždy se věnujeme důkladné přípravě a kvalitnímu researchingu. Kvalitní kampaň, ať už jde o jednorázový návrh propagačního letáku nebo kontinuální virální marketing, se zakládá na poznání.
Case studies. Součástí alternativníchi , ale standardních reklamních kampaní, je u No Limit vždy monitoring.
Kvalitní design a výroba je jen začátek a u nás naprostá samozřejmost. Zásadní je ovšem výstup a výsledek konkrétní kampaně. U našich projektů proto vždy dbáme na pečlivý monitoring a zpětné hodnocení. Feedback je pro nás důležitou součástí naší práce a zjišťujeme jej vždy. U konkrétních projektů má jasnou podobu a konkrétní výstup a rozhoduje se o něm již na začátku jednotlivých projektů.

We are proud to be resellers

Idea design
Postavit kvalitní kampaň znamená přijít s originální myšlenkou a kvalitním provedením. Kreativní team No Limit agency zahajuje tento proces vždy tou nejdůležitější otázkou: "Proč má tato kampaň vzniknout ? ". Na základě tohoto poznání klienta, jeho přání a potřeb sestavujeme kampaně, které dávají smysl.
Tisk
V rámci našich služeb nabízíme jako samozřejmou součást produkce také kvalitní ofestový tisk do formátu B1. Ve vlastních kapacitách máme také digitální malonákladový tisk, který lze stejně jako plnoprodukční tisk využít například k výrobě pozvánek, plakátů, letáků, samolepek či chlopňových desek. Samozřejmou součástí např. corporate identity je i výroba vizitek, firemních formulářů a podobných materiálů.
Instalace
Pro interiérové i exteriérové instalace reklamních a promo příslušenství využíváme vlastních kapacit, v případě specializovaných instalací potom externího partnera (výškové instalace, polepy vozidel apod.)
Realizace
Při realizaci kampaně se schází velký počet na sebe vzájemně navazujících procesů, které si vždy řídíme v rámci projektu sami, specializované práce ovšem svěřujeme odborníkům v daném oboru (plastotypní tisk, vybudování reklamních ploch, instalace citilightů apod).

Alternativní reklama a marketing

Jedna z nejpopulárnějších forem propagace poslední doby. Tento způsob propagace je vždy náročný na ideu, většinou lehce nebezpečný v realizaci a nebývale účinný ve výsledcích. Známkou kvalitní guerillové kampaně je relativně nízká finanční náročnost na realizaci samotnou, ovšem o to větší podíl na výsledné ceně nese myšlenka. Ta je obvykle u guerilly k nezaplacení. No Limit realizovala více takovýchto kampaní (s mnohými riziky u jednotlivých projektů) s vždy kvalitním výstupem do médií a dalšími navazujícími aktivitami (např. demonstrace za rychlejší internet na náměstí Svobody v Brně nebo pochod polonahých dívek v igelitu coby propagace eventu).

Nová média jsou fenomén. Žádný jiný obor reklamy neroste tak dynamicky jako například video na internetu (v roce 2011 byl nárůst firemních a reklamních videí v rámci nových medií o 55% meziročně). Protože stavíme naše kampaně na kvalitní myšlence a silných distribučních kanálech, jsme schopni Vám v rámci nových medií nadesignovat a zrealizovat opravdu efektivní reklamní kampaň, která zasáhne Vašeho klienta na 110%. Členové našeho týmu se například aktivně podíleli na výrobě nejsledovanějšího virálního videa roku 2012 (up to 06/2012) na českém internetu - Šílenec na kole na D1.

Virální marketing, je taková reklama, která má zajímavý obsah a její sledovatelé ji aktivně nejen sledují, ale sdílejí svým přátelům (například v rámci nový medií). Jde vlastně o nejefektivnější distribuční kanál obchodního sdělení. Klade se zde velký důraz na myšlenku, ale i realizaci. V tomto oboru má No Limit agency vyhlášené know - how... Kontaktujte nás a dozvíte se víc!

Projekty